AWH16A-0202-T-R
AWH16A-0202-T-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop AWH16A-0202-T-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer AWH16A-0202-T-R
Fabrikant ASSMANN WSW Components
Beschrijving CONN HEADER 16POS RT ANG GOLD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs140 pcs560 pcs1120 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer AWH16A-0202-T-R Fabrikant ASSMANN WSW Components
Beschrijving CONN HEADER 16POS RT ANG GOLD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 123410 pcs Data papier AWHxxA-0xx2-T Drawing
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Stijl Board to Cable/Wire
Shrouding Shrouded - 4 Wall Serie -
Rijafstand - Paring 0.100" (2.54mm) Pitch - Paring 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Totale contactlengte -
Andere namen HRN16H Temperatuur -40°C ~ 105°C
Aantal rijen 2 Aantal posities Loaded All
Aantal posities 16 montage Type Through Hole, Right Angle
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Gekoppelde Stacking Heights - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Differentiële datatransmissie Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Isolatiehoogte 0.669" (17.00mm)
Isolatie Kleur Gray Ingress Protection -
Kenmerken Keying Slot bevestegingswijze Push-Pull
gedetailleerde beschrijving Connector Header Through Hole, Right Angle 16 position 0.100" (2.54mm) Huidige score 3A
contact type Male Pin Contact Vorm Square
Contact Material Brass Contact Lengte - Post 0.150" (3.81mm)