Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 02016D224MAT2A
02016D224MAT2A
02016D224MAT2A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 02016D224MAT2A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 02016D224MAT2A
Fabrikant AVX Corporation
Beschrijving CAP CER 0.22UF 6.3V X5R 0201
(in US Dollars)
15000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 02016D224MAT2A Fabrikant AVX Corporation
Beschrijving CAP CER 0.22UF 6.3V X5R 0201 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5245896 pcs Data papier X5R Dielectric Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 6.3V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.013" (0.33mm)
temperatuurcoëfficiënt X5R Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0201 (0603 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 85°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) lead Style -
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken -
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 0.22µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric)
Capaciteit 0.22µF toepassingen General Purpose