Huis > producten > condensatoren > Dunne film condensatoren > 04023J1R2ABSTR
04023J1R2ABSTR
04023J1R2ABSTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 04023J1R2ABSTR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 04023J1R2ABSTR
Fabrikant AVX Corporation
Beschrijving CAP THIN FILM 1.2PF 25V 0402
(in US Dollars)
5000 pcs10000 pcs15000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 04023J1R2ABSTR Fabrikant AVX Corporation
Beschrijving CAP THIN FILM 1.2PF 25V 0402 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 220210 pcs Data papier Accu-P® Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±0.05pF Size / Dimension 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Serie Accu-P® Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 0402 (1005 Metric) Andere namen 04023J1R2ABSTR-ND
04023J1R2ABSTR/5K
04023J1R2ABSTR\5K
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.020" (0.50mm)
Kenmerken RF, High Q, Low Loss gedetailleerde beschrijving 1.2pF Thin Film Capacitor 25V 0402 (1005 Metric)
Capaciteit 1.2pF