Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 08052C222MAT2A
08052C222MAT2A
08052C222MAT2A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 08052C222MAT2A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 08052C222MAT2A
Fabrikant AVX Corporation
Beschrijving CAP CER 2200PF 200V X7R 0805
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 08052C222MAT2A Fabrikant AVX Corporation
Beschrijving CAP CER 2200PF 200V X7R 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.037" (0.94mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 2200pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Capaciteit 2200pF