Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1808HC102MAT2A
1808HC102MAT2A
1808HC102MAT2A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1808HC102MAT2A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1808HC102MAT2A
Fabrikant AVX Corporation
Beschrijving CAP CER 1000PF 3KV X7R 1808
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1808HC102MAT2A Fabrikant AVX Corporation
Beschrijving CAP CER 1000PF 3KV X7R 1808 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 137974 pcs Data papier
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 3000V (3kV)
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.080" (2.03mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1808 (4520 Metric)
Andere namen 1808HC102MAT2A/2K
1808HC102MAT2A\2K
Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount, MLCC Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks lead Style -
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken High Voltage
gedetailleerde beschrijving 1000pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Capaciteit 1000pF