Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1812SC103MAT1A
1812SC103MAT1A
1812SC103MAT1A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1812SC103MAT1A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1812SC103MAT1A
Fabrikant AVX Corporation
Beschrijving CAP CER 10000PF 1.5KV X7R 1812
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 1812SC103MAT1A Fabrikant AVX Corporation
Beschrijving CAP CER 10000PF 1.5KV X7R 1812 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3970 pcs Data papier Ceramic Chip Capacitor CatalogHigh Voltage MLC Chips
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 1500V (1.5kV)
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.100" (2.54mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1812 (4532 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) lead Style -
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken High Voltage
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 10000pF ±20% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
Capaciteit 10000pF toepassingen General Purpose