Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 5AR5R0DAACE
5AR5R0DAACE
5AR5R0DAACE
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 5AR5R0DAACE met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 5AR5R0DAACE
Fabrikant AVX Corporation
Beschrijving CAP CER 5PF 1KV NP0 RADIAL
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 5AR5R0DAACE Fabrikant AVX Corporation
Beschrijving CAP CER 5PF 1KV NP0 RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4235 pcs Data papier Disc Ceramic Caps, Class I
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 1000V (1kV)
Tolerantie ±0.5pF Dikte (Max) -
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.157" Dia (4.00mm)
Serie - ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Disc
Temperatuur -30°C ~ 125°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) lead Style Straight
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.118" (3.00mm) Kenmerken -
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 5pF ±0.5pF 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc
Capaciteit 5pF toepassingen General Purpose