Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 5WH103MOCAM
5WH103MOCAM
5WH103MOCAM
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 5WH103MOCAM met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 5WH103MOCAM
Fabrikant AVX Corporation
Beschrijving CAP CER 10000PF 50V Y5P RADIAL
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 5WH103MOCAM Fabrikant AVX Corporation
Beschrijving CAP CER 10000PF 50V Y5P RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5617 pcs Data papier Disc Ceramic Caps, Class III
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) -
temperatuurcoëfficiënt Y5P (B) Size / Dimension 0.236" Dia (6.00mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Disc
Temperatuur -30°C ~ 85°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) lead Style Formed Leads - Kinked
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.157" (4.00mm) Kenmerken -
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 10000pF ±20% 50V Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
Capaciteit 10000pF toepassingen General Purpose