Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > CKR22CG270JS
CKR22CG270JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CKR22CG270JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CKR22CG270JS
Fabrikant AVX Corporation
Beschrijving CAP CER 27PF 200V NP0 2-DIP
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 14490 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CKR22CG270JS Fabrikant AVX Corporation
Beschrijving CAP CER 27PF 200V NP0 2-DIP Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 14490 pcs Data papier CKR Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) -
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.260" L x 0.092" W (6.60mm x 2.34mm)
Serie Military, MIL-PRF-39014, CKR22 ratings -
Packaging Tube Verpakking / doos 2-DIP
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden 0.325" (8.25mm)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.175" (4.45mm)
Kenmerken - Failure Rate S (0.001%)
gedetailleerde beschrijving 27pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2-DIP Capaciteit 27pF