Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > SR075A331KAATR2
SR075A331KAATR2
SR075A331KAATR2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SR075A331KAATR2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SR075A331KAATR2
Fabrikant AVX Corporation
Beschrijving CAP CER 330PF 50V NP0 RADIAL
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer SR075A331KAATR2 Fabrikant AVX Corporation
Beschrijving CAP CER 330PF 50V NP0 RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4242 pcs Data papier SR SkyCap® Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) -
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm)
Serie SkyCap® SR ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Radial
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) lead Style Formed Leads - Kinked
Afstand tussen de draden 0.100" (2.54mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.100" (2.54mm) Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving 330pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Capaciteit 330pF