Huis > producten > Fans, Thermal Management > Thermische - Warmteopslag > ATS-12D-207-C1-R0
ATS-12D-207-C1-R0
ATS-12D-207-C1-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ATS-12D-207-C1-R0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ATS-12D-207-C1-R0
Fabrikant Advanced Thermal Solutions, Inc.
Beschrijving HEATSINK 60X60X12MM XCUT
Product parameter
Onderdeel nummer ATS-12D-207-C1-R0 Fabrikant Advanced Thermal Solutions, Inc.
Beschrijving HEATSINK 60X60X12MM XCUT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 24900 pcs Data papier ATS-12D-207-C1-R0
Categorie Fans, Thermal Management Breedte 2.362" (60.00mm)
Type Top Mount Thermische weerstand @ Natural -
Thermische weerstand @ geforceerde luchtstroom 6.37°C/W @ 100 LFM Vorm Square, Fins
Fabrikant Standaard Levertijd 6 Weeks Lengte 2.362" (60.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte van de Basis (Hoogte van de Fin) 0.472" (12.00mm)