ATS-14D-25-C2-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ATS-14D-25-C2-R0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | ATS-14D-25-C2-R0 |
|---|---|
| Fabrikant | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Beschrijving | HEATSINK 60X60X25MM XCUT T766 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | ATS-14D-25-C2-R0 | Fabrikant | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
|---|---|---|---|
| hoeveelheid beschikbaar | 16882 pcs | Data papier | ATS-14D-25-C2-R0 |
| Categorie | Fans, Thermal Management | Breedte | 2.362" (60.00mm) |
| Type | Top Mount | Thermische weerstand @ Natural | - |
| Thermische weerstand @ geforceerde luchtstroom | 6.26°C/W @ 100 LFM | Vorm | Square, Fins |
| Serie | pushPIN™ | Vermogensverlies @ Temperatuur Rise | - |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | materiaal Finish | Blue Anodized |
| Materiaal | Aluminum | Fabrikant Standaard Levertijd | 6 Weeks |
| Lengte | 2.362" (60.00mm) | Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte van de Basis (Hoogte van de Fin) | 0.984" (25.00mm) | Diameter | - |