Huis > producten > Fans, Thermal Management > Thermische - Warmteopslag > ATS-15A-138-C1-R0
ATS-15A-138-C1-R0
ATS-15A-138-C1-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ATS-15A-138-C1-R0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ATS-15A-138-C1-R0
Fabrikant Advanced Thermal Solutions, Inc.
Beschrijving HEATSINK 25X25X15MM L-TAB
(in US Dollars)
10 pcs30 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ATS-15A-138-C1-R0 Fabrikant Advanced Thermal Solutions, Inc.
Beschrijving HEATSINK 25X25X15MM L-TAB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 27871 pcs Data papier ATS-15A-138-C1-R0
Categorie Fans, Thermal Management Breedte 0.984" (25.00mm)
Type Top Mount Thermische weerstand @ Natural -
Thermische weerstand @ geforceerde luchtstroom 12.12°C/W @ 100 LFM Vorm Square, Fins
Serie pushPIN™ Vermogensverlies @ Temperatuur Rise -
pakket Gekoelde Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
materiaal Finish Blue Anodized Materiaal Aluminum
Fabrikant Standaard Levertijd 6 Weeks Lengte 0.984" (25.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte van de Basis (Hoogte van de Fin) 0.590" (15.00mm)