Huis > producten > Fans, Thermal Management > Thermische - Warmteopslag > ATS-15F-176-C3-R0
ATS-15F-176-C3-R0
ATS-15F-176-C3-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ATS-15F-176-C3-R0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ATS-15F-176-C3-R0
Fabrikant Advanced Thermal Solutions, Inc.
Beschrijving HEATSINK 35X35X15MM R-TAB T412
Product parameter
Onderdeel nummer ATS-15F-176-C3-R0 Fabrikant Advanced Thermal Solutions, Inc.
Beschrijving HEATSINK 35X35X15MM R-TAB T412 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 24181 pcs Data papier ATS-15F-176-C3-R0
Categorie Fans, Thermal Management Breedte 1.378" (35.00mm)
Type Top Mount Thermische weerstand @ Natural -
Thermische weerstand @ geforceerde luchtstroom 8.73°C/W @ 100 LFM Vorm Square, Fins
Fabrikant Standaard Levertijd 6 Weeks Lengte 1.378" (35.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte van de Basis (Hoogte van de Fin) 0.590" (15.00mm)