ATS-20D-143-C1-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ATS-20D-143-C1-R0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | ATS-20D-143-C1-R0 |
|---|---|
| Fabrikant | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Beschrijving | HEATSINK 30X30X20MM L-TAB |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 10 pcs | 30 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | ATS-20D-143-C1-R0 | Fabrikant | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
|---|---|---|---|
| hoeveelheid beschikbaar | 30265 pcs | Data papier | ATS-20D-143-C1-R0 |
| Categorie | Fans, Thermal Management | Breedte | 1.181" (30.00mm) |
| Type | Top Mount | Thermische weerstand @ Natural | - |
| Thermische weerstand @ geforceerde luchtstroom | 7.28°C/W @ 100 LFM | Vorm | Square, Fins |
| Serie | pushPIN™ | Vermogensverlies @ Temperatuur Rise | - |
| materiaal Finish | Blue Anodized | Materiaal | Aluminum |
| Fabrikant Standaard Levertijd | 6 Weeks | Lengte | 1.181" (30.00mm) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant | Hoogte van de Basis (Hoogte van de Fin) | 0.790" (20.00mm) |