Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > ACT90ME26PA
ACT90ME26PA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ACT90ME26PA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ACT90ME26PA
Fabrikant Agastat Relays / TE Connectivity
Beschrijving CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5987 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer ACT90ME26PA Fabrikant Agastat Relays / TE Connectivity
Beschrijving CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5987 pcs Data papier ACT Series, MIL-DTL-38999 Datasheet
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Crimp afscherming Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 17-26
Shell Materiaal Composite Shell Afwerking Nickel
Serie MIL-DTL-38999 Series III, ACT Packaging Bulk
Andere namen DACT90ME26PA oriëntering A
Temperatuur -65°C ~ 200°C Aantal posities 26
montage Type Panel Mount montage Feature Flange
Ingress Protection Environment Resistant Kenmerken -
bevestegingswijze Threaded gedetailleerde beschrijving 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Huidige score 7.5A Contact Voltooi Dikte - Paring 50.0µin (1.27µm)