Huis > producten > Connectors, Interconnects > Terminal Blocks - Wire to Board > ELXM04300
ELXM04300
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ELXM04300 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ELXM04300
Fabrikant Amphenol Pcd
Beschrijving CONN TERM BLK 4POS 3.5MM ANGLED
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ELXM04300 Fabrikant Amphenol Pcd
Beschrijving CONN TERM BLK 4POS 3.5MM ANGLED Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 61232 pcs Data papier ELXP, ELXT, ELXM
Categorie Connectors, Interconnects Wire Beëindiging Screw - Rising Cage Clamp
Wire Gauge 16-28 AWG Spanning 300V
Moment - Schroef 0.25 Nm (2.2 Lb-In) Serie ELXM
Schroefdraad - Screw Material - Plating Copper Alloy - Nickel Plated
Posities Per Level 4 toonhoogte 0.138" (3.50mm)
Packaging Tray Temperatuur 125°C
Aantal Levels 1 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) mating Orientation Angled
Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Materiaal behuizing Polyamide (PA46), Nylon 4/6 Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving 4 Position Wire to Board Terminal Block Angled 0.138" (3.50mm) Through Hole Actueel 12A