Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 125LD68-R
125LD68-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 125LD68-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 125LD68-R
Fabrikant Angstrohm / Vishay
Beschrijving CAP CER 6800PF 400VAC Y5V RADIAL
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 125LD68-R Fabrikant Angstrohm / Vishay
Beschrijving CAP CER 6800PF 400VAC Y5V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 122439 pcs Data papier 125L Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400VAC
Tolerantie ±20% Dikte (Max) -
temperatuurcoëfficiënt Y5V (F) Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Serie Cera-Mite 125L ratings X1, Y4
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Disc
Temperatuur -30°C ~ 125°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 40 Weeks
lead Style Straight Afstand tussen de draden 0.374" (9.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.618" (15.70mm)
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 6800pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc Capaciteit 6800pF