20VLP10-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 20VLP10-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 20VLP10-R |
|---|---|
| Fabrikant | Angstrohm / Vishay |
| Beschrijving | CAP CER 0.1UF 400VAC Y5V RADIAL |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | |||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | 20VLP10-R | Fabrikant | Angstrohm / Vishay |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | CAP CER 0.1UF 400VAC Y5V RADIAL | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 45124 pcs | Data papier | 20VL Series Datasheet |
| Categorie | condensatoren | Spanning - Nominale | 400VAC |
| Tolerantie | ±20% | Dikte (Max) | - |
| temperatuurcoëfficiënt | Y5V (F) | Size / Dimension | 0.941" Dia (23.90mm) |
| Serie | Cera-Mite 20VL | ratings | X2 |
| Packaging | Bulk | Verpakking / doos | Radial, Disc |
| Andere namen | 20VLP10-R-ND BC3228 |
Temperatuur | -30°C ~ 125°C |
| montage Type | Through Hole | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd | 40 Weeks | lead Style | Straight |
| Afstand tussen de draden | 0.374" (9.50mm) | Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte - Zittend (Max) | 1.128" (28.65mm) | Kenmerken | - |
| Failure Rate | - | gedetailleerde beschrijving | 0.1µF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc |
| Capaciteit | 0.1µF | toepassingen | Safety |
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Gerelateerde producten
- Deel#:
20VS1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
LINE FILTER 120/250VAC 20A CHASS - Op voorraad:
- Deel#:
20VBAS5 - fabrikanten:
Delta Electronics - Beschrijving:
LINE FILTER 115/250VAC 20A CHASS - Op voorraad:
20VT6 - fabrikanten:
LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT - Op voorraad:
20VDK6 - fabrikanten:
20VLD90QAM1-R - fabrikanten:
Angstrohm / Vishay - Beschrijving:
CAP CER 9000PF 400VAC Y5V RADIAL - Op voorraad:
20VSK6 - fabrikanten:
20VLSS10-R - fabrikanten:
CAP CER 10000PF 400VAC Y5V RDL - Op voorraad:
20VK6 - fabrikanten:
20VLD90-V-R - fabrikanten:
20VDK1 - fabrikanten:
20VLS10-R - fabrikanten:
20VB1 - fabrikanten:
20VLD90-R - fabrikanten:
20VP6 - fabrikanten:
20VQ1 - fabrikanten:
20VLS20-R - fabrikanten:
CAP CER 0.02UF 400VAC Y5V RADIAL - Op voorraad:
20VR6 - fabrikanten:
20VT1 - fabrikanten:
20VS6 - fabrikanten:
20VRK1 - fabrikanten: