Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 561R1DF0Q22
561R1DF0Q22
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 561R1DF0Q22 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 561R1DF0Q22
Fabrikant Angstrohm / Vishay
Beschrijving CAP CER 22PF 1KV N1500 RADIAL
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 561R1DF0Q22 Fabrikant Angstrohm / Vishay
Beschrijving CAP CER 22PF 1KV N1500 RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 157919 pcs Data papier 561R,564R Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 1000V (1kV)
Tolerantie ±5% Dikte (Max) -
temperatuurcoëfficiënt N1500 Size / Dimension 0.252" Dia (6.40mm)
Serie Cera-Mite 561R ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Disc
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 40 Weeks
lead Style Straight Afstand tussen de draden 0.252" (6.40mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Low Dissipation Factor Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 22pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor N1500 Radial, Disc Capaciteit 22pF