Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 562RX5ECK102EC101J
562RX5ECK102EC101J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 562RX5ECK102EC101J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 562RX5ECK102EC101J
Fabrikant Angstrohm / Vishay
Beschrijving CAP CER 100PF 1KV RADIAL
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 562RX5ECK102EC101J Fabrikant Angstrohm / Vishay
Beschrijving CAP CER 100PF 1KV RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 177302 pcs Data papier
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 1000V (1kV)
Tolerantie ±10% Dikte (Max) -
temperatuurcoëfficiënt - Size / Dimension -
Serie Cera-Mite 562R ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Disc
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 40 Weeks
lead Style Straight Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 100pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc Capaciteit 100pF