Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 564RC0KAJ602EF1R0D
564RC0KAJ602EF1R0D
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 564RC0KAJ602EF1R0D met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 564RC0KAJ602EF1R0D
Fabrikant Angstrohm / Vishay
Beschrijving CAP CER 1PF 6KV C0K RADIAL
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 564RC0KAJ602EF1R0D Fabrikant Angstrohm / Vishay
Beschrijving CAP CER 1PF 6KV C0K RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 165526 pcs Data papier
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 6000V (6kV)
Tolerantie ±0.5pF Dikte (Max) -
temperatuurcoëfficiënt C0K Size / Dimension -
Serie Cera-Mite 564R ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Disc
Temperatuur -25°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 40 Weeks
lead Style Straight Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Low Dissipation Factor Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 1pF ±0.5pF 6000V (6kV) Ceramic Capacitor C0K Radial, Disc Capaciteit 1pF