PW170KB1503B01
PW170KB1503B01
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PW170KB1503B01 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PW170KB1503B01
Fabrikant Ault / SL Power
Beschrijving AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer PW170KB1503B01 Fabrikant Ault / SL Power
Beschrijving AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4769 pcs Data papier Connector OptionsPW170KB Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Gewicht -
Voltage - Output 15V Voltage - Input 100 ~ 240 VAC
Size / Dimension 3.27" L x 1.85" W x 1.50" H (83.0mm x 47.0mm x 38.0mm) Serie PW170KB (10-15W)
Region Gebruikt North America Vermogen (Watt) 15W
Polarisatie Positive Center Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Temperatuur 0°C ~ 40°C Geen laadvermogen verbruik 500mW (Max)
Input Connector NEMA 1-15P, Multi-Blade (Sold Separately) Formulier Wall Mount
doeltreffendheid Level IV gedetailleerde beschrijving 15V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input
Current - Output (Max) 1A Snoerlengte 70.9" (1.80m)