TE20A2403C01
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TE20A2403C01 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TE20A2403C01
Fabrikant Ault / SL Power
Beschrijving AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 20W
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 7994 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer TE20A2403C01 Fabrikant Ault / SL Power
Beschrijving AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 20W Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 7994 pcs Data papier Connector OptionsTE10 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 24V
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC Size / Dimension 3.31" L x 1.85" W x 1.50" H (84.0mm x 47.0mm x 38.0mm)
Serie TE20 (20W) Region Gebruikt North America
Vermogen (Watt) 20W Polarisatie Positive Center
Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Temperatuur -20°C ~ 70°C
Geen laadvermogen verbruik 100mW (Max) Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks
Input Type Multi-Blade (Single Blade Included) Input Connector NEMA 1-15P
Formulier Wall Mount doeltreffendheid Level VI
gedetailleerde beschrijving 24V 20W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Single Blade Included) Input Current - Output (Max) 830mA
Snoerlengte 59" (1.50m) goedkeuringen CE