P260P-D1AS2ABR50K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop P260P-D1AS2ABR50K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer P260P-D1AS2ABR50K
Fabrikant BI Technologies / TT Electronics
Beschrijving POTENTIOMETER
(in US Dollars)
240 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer P260P-D1AS2ABR50K Fabrikant BI Technologies / TT Electronics
Beschrijving POTENTIOMETER Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 31587 pcs Data papier P260,261 Model
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±10%
Klemtype PC Pins temperatuurcoëfficiënt -
taps Linear Serie P260
omwenteling 295° resistive Materiaal Conductive Plastic
Weerstand (Ohm) 50k Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W
Aantal beurten 1 Aantal bendes 1
montage Type Panel Mount Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving 50k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.5W, 1/2W PC Pins
bus Thread 1/4-32 Gebouwd in Switch None
aanpassing Type Side Adjustment actuator Type Slotted
actuator Lengte 0.630" (16.00mm) actuator Diameter 0.126" (3.20mm)