Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > 0RCY-60T033G
0RCY-60T033G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0RCY-60T033G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0RCY-60T033G
Fabrikant Bel
Beschrijving DC DC CONVERTER 3.3V 50W
(in US Dollars)
48 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0RCY-60T033G Fabrikant Bel
Beschrijving DC DC CONVERTER 3.3V 50W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2668 pcs Data papier 0RCY-60T Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 3.3V
Voltage - Isolatie 2kV Voltage - Input (Min) 36V
Voltage - Input (Max) 75V Type Isolated Module
Size / Dimension 2.30" L x 0.90" W x 0.41" H (58.4mm x 22.9mm x 10.4mm) Serie 0RCY-60T
Vermogen (Watt) 50W Packaging Tray
Verpakking / doos 8-DIP Module, 1/8 Brick Andere namen 0RCY-60T033
Temperatuur -40°C ~ 85°C Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 23 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO doeltreffendheid 89%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15A 36V - 75V Input Current - Output (Max) 15A