ABC225-1012L
ABC225-1012L
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ABC225-1012L met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ABC225-1012L
Fabrikant Bel
Beschrijving AC/DC CONVERTER 12V 113/125W
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ABC225-1012L Fabrikant Bel
Beschrijving AC/DC CONVERTER 12V 113/125W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1004 pcs Data papier ABC225 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 12V Voltage - Isolatie 3kV
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC Type Open Frame
Size / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 1.00" H (101.6mm x 50.8mm x 25.4mm) Serie ABC225
Vermogen (Watt) 113W (225W Forced Air) Andere namen 179-2814
Temperatuur -40°C ~ 70°C (With Derating) Aantal uitgangen 1
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Minimale belasting vereist No Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
doeltreffendheid 92% gedetailleerde beschrijving Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 9.37A 85 ~ 264 VAC Input
Current - Output (Max) 9.37A goedkeuringen CE