ABC41-1T24L-2
ABC41-1T24L-2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ABC41-1T24L-2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ABC41-1T24L-2
Fabrikant Bel
Beschrijving AC/DC CONVERTER 24V 40W
(in US Dollars)
96 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ABC41-1T24L-2 Fabrikant Bel
Beschrijving AC/DC CONVERTER 24V 40W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4509 pcs Data papier ABC41 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 24V Voltage - Isolatie 4kV
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC Type Open Frame
Size / Dimension 3.00" L x 2.00" W x 0.97" H (76.2mm x 50.8mm x 24.7mm) Serie ABC41
Vermogen (Watt) 40W Temperatuur -40°C ~ 70°C (With Derating)
Aantal uitgangen 1 montage Type Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Minimale belasting vereist Yes
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Universal Input doeltreffendheid 85%
gedetailleerde beschrijving Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 1.67A 85 ~ 264 VAC Input Current - Output (Max) 1.67A