Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > DB25STF179
DB25STF179
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DB25STF179 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DB25STF179
Fabrikant Bel
Beschrijving DSUB 25 F WW .375" G ZINC
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 7145 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DB25STF179 Fabrikant Bel
Beschrijving DSUB 25 F WW .375" G ZINC Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 7145 pcs Data papier
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge -
Nominale spanning - Beëindiging Wire Wrap
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B) Shell Material, Finish Steel, Tin Plated
Serie BASIC® D Packaging -
Andere namen CDB25STF179 Temperatuur -65°C ~ 125°C
Aantal rijen 2 Aantal posities 25
montage Type Panel Mount, Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Materiaal behuizing Polyester, Glass Filled flens Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Huidige score 5A contact type Signal
Contact Material Copper Alloy Contactformulier -
Contact Finish Dikte Flash Contact Finish Gold
connector Type Receptacle, Female Sockets connector Style D-Sub
Kleur White Backset Spacing -
Gerelateerde producten
  • Deel#:DB25SV
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:DSUB 25 F PCB STR G ZINC