Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > DBMM25SZ
DBMM25SZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DBMM25SZ met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DBMM25SZ
Fabrikant Bel
Beschrijving DSUB 25 F PCB STR G50 ZINC
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 3105 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DBMM25SZ Fabrikant Bel
Beschrijving DSUB 25 F PCB STR G50 ZINC Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 3105 pcs Data papier
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge -
Nominale spanning - Beëindiging -
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B) Shell Material, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Serie 1 Packaging -
Andere namen CDBMM25SZ Temperatuur -65°C ~ 125°C
Aantal rijen 2 Aantal posities 25
montage Type - Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Materiaal behuizing Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled flens Feature -
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Huidige score 5A contact type Signal