Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > DBUR25ST
DBUR25ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DBUR25ST met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DBUR25ST
Fabrikant Bel
Beschrijving DSUB 25 F CRIMP R FLOA G30 T
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 7574 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DBUR25ST Fabrikant Bel
Beschrijving DSUB 25 F CRIMP R FLOA G30 T Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 7574 pcs Data papier
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge -
Nominale spanning - Beëindiging -
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B) Shell Material, Finish Steel, Tin Plated
Serie D*U Packaging -
Andere namen CDBUR25ST Temperatuur -65°C ~ 125°C
Aantal rijen 2 Aantal posities 25
montage Type - Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Materiaal behuizing Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled flens Feature -
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Huidige score 5A contact type Signal