DK1501-7R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DK1501-7R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DK1501-7R
Fabrikant Bel
Beschrijving DC/DC CONVERTER 15V 150W
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer DK1501-7R Fabrikant Bel
Beschrijving DC/DC CONVERTER 15V 150W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5662 pcs Data papier K Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 15V Voltage - Input (Min) 44V
Voltage - Input (Max) 220V Type Enclosed, Conformal Coated
Size / Dimension 6.73" L x 4.37" W x 3.15" H (171.0mm x 111.0mm x 80.0mm) Serie Melcher K
Vermogen (Watt) 150W Packaging Bulk
Temperatuur -25°C ~ 71°C Aantal uitgangen 1
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant doeltreffendheid 85%
Current - Output (Max) 10A goedkeuringen CE, CSA, EN, IEC, TUV, UL