MAP55-1024
MAP55-1024
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MAP55-1024 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MAP55-1024
Fabrikant Bel
Beschrijving AC/DC CONVERTER 24V 55W
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 333 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MAP55-1024 Fabrikant Bel
Beschrijving AC/DC CONVERTER 24V 55W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 333 pcs Data papier MAP55 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 24V Voltage - Isolatie 2.6kV
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC Type Open Frame
Size / Dimension 6.00" L x 3.27" W x 1.60" H (152.4mm x 83.1mm x 40.6mm) Serie MAP55
Vermogen (Watt) 55W Andere namen 179-2082
MAP551024
PW9905
Temperatuur 0°C ~ 70°C (With Derating) Aantal uitgangen 1
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Minimale belasting vereist Yes Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Adjustable Output, Universal Input doeltreffendheid 73%
gedetailleerde beschrijving Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 2.5A 90 ~ 264 VAC Input Current - Output (Max) 2.5A