MBC41-1T24L
MBC41-1T24L
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MBC41-1T24L met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MBC41-1T24L
Fabrikant Bel
Beschrijving AC/DC CONVERTER 24V 40W
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MBC41-1T24L Fabrikant Bel
Beschrijving AC/DC CONVERTER 24V 40W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4601 pcs Data papier
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 24V Voltage - Isolatie 4kV
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC Type Open Frame
Size / Dimension 3.00" L x 2.00" W x 0.97" H (76.2mm x 50.8mm x 24.7mm) Serie MBC41
Vermogen (Watt) 40W Andere namen 179-3004
Temperatuur -40°C ~ 70°C (With Derating) Aantal uitgangen 1
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Minimale belasting vereist Yes Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken Universal Input
doeltreffendheid 85% gedetailleerde beschrijving Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 1.67A 85 ~ 264 VAC Input
Current - Output (Max) 1.67A goedkeuringen CE, cUL, Nemko, UL