MS24266R22T19P9-LC
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MS24266R22T19P9-LC met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MS24266R22T19P9-LC
Fabrikant Bel
Beschrijving CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 1821 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MS24266R22T19P9-LC Fabrikant Bel
Beschrijving CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 1821 pcs Data papier Cinch Cylindrical Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Type For Male Pins
afscherming Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 22-19 Shell Materiaal Aluminum
Shell Afwerking Anodized Serie Military, MIL-DTL-26500
Packaging Bulk Andere namen CMS24266R22T19P9-LC
oriëntering 9 Temperatuur -55°C ~ 200°C
Aantal posities 19 (Power) Notitie Contacts Not Included
montage Type Free Hanging (In-Line) montage Feature -
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse -
Plaats het materiaal in Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
inclusief - behuizing Kleur Black
Kenmerken Coupling Nut bevestegingswijze Threaded
Koppelmoer Diameter 1.625" (41.28mm) contact type Crimp