Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SC1813FH-470
SC1813FH-470
SC1813FH-470
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SC1813FH-470 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SC1813FH-470
Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 47UH 800MA 470 MOHM
(in US Dollars)
800 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SC1813FH-470 Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 47UH 800MA 470 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 160201 pcs Data papier SC1813FH Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.350" L x 0.240" W (8.89mm x 6.10mm) afscherming Unshielded
Serie SC1813FH ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core - Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 47µH Hoogte - Zittend (Max) 0.197" (5.00mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 47µH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 470 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 470 mOhm Max Huidige score 800mA
Current - Verzadiging 870mA
Gerelateerde producten
SC1813FH-1R6 Image
  • Deel#:SC1813FH-1R6
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:FIXED IND 1.6UH 4.2A 25 MOHM SMD
  • Op voorraad:159573
SC1813FH-1R2 Image
  • Deel#:SC1813FH-1R2
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:FIXED IND 1.2UH 4.5A 17 MOHM SMD
  • Op voorraad:152109
SC1813FH-101 Image
  • Deel#:SC1813FH-101
  • Beschrijving:FIXED IND 100UH 540MA 1.11 OHM
SC1813FH-150 Image
  • Deel#:SC1813FH-150
  • Beschrijving:FIXED IND 15UH 1.4A 170 MOHM SMD
SC185BULTRT Image
  • Deel#:SC185BULTRT
  • fabrikanten:Semtech
  • Beschrijving:IC REG BUCK 1V 4A SYNC 16MLPQ
SC1813FH-6R8 Image
  • Deel#:SC1813FH-6R8
  • Beschrijving:FIXED IND 6.8UH 2.2A 80 MOHM SMD
SC1813FH-220 Image
  • Deel#:SC1813FH-220
  • Beschrijving:FIXED IND 22UH 1.2A 250 MOHM SMD
SC1813FH-2R2 Image
  • Deel#:SC1813FH-2R2
  • Beschrijving:FIXED IND 2.2UH 3.8A 35 MOHM SMD
SC1813FH-R47 Image
  • Deel#:SC1813FH-R47
  • Beschrijving:FIXED IND 470NH 8A 9.5 MOHM SMD
SC1813FH-3R3 Image
  • Deel#:SC1813FH-3R3
  • Beschrijving:FIXED IND 3.3UH 3.3A 43 MOHM SMD
SC1813FH-R56 Image
  • Deel#:SC1813FH-R56
  • Beschrijving:FIXED IND 560NH 7A 10 MOHM SMD
SC1813FH-R33 Image
  • Deel#:SC1813FH-R33
  • Beschrijving:FIXED IND 330NH 10A 5.2 MOHM SMD
  • Deel#:SC182ULTRT
  • fabrikanten:Semtech
  • Beschrijving:IC REG BUCK SYNC SD 8MLPD
SC183CULTRT Image
  • Deel#:SC183CULTRT
  • Beschrijving:IC REG BUCK PROG 2A SYNC 16MLPQ
SC1813FH-100 Image
  • Deel#:SC1813FH-100
  • Beschrijving:FIXED IND 10UH 1.8A 110 MOHM SMD
SC1813FH-4R7 Image
  • Deel#:SC1813FH-4R7
  • Beschrijving:FIXED IND 4.7UH 2.7A 54 MOHM SMD
SC1813FH-R18 Image
  • Deel#:SC1813FH-R18
  • Beschrijving:FIXED IND 180NH 11.2A 4.5 MOHM
SC1813FH-680 Image
  • Deel#:SC1813FH-680
  • Beschrijving:FIXED IND 68UH 660MA 730 MOHM
SC1813FH-330 Image
  • Deel#:SC1813FH-330
  • Beschrijving:FIXED IND 33UH 920MA 350 MOHM