Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SC3340F-220
SC3340F-220
SC3340F-220
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SC3340F-220 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SC3340F-220
Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 22UH 3.8A 66 MOHM SMD
(in US Dollars)
200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SC3340F-220 Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 22UH 3.8A 66 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 88378 pcs Data papier SC3340F Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.530" L x 0.390" W (13.45mm x 9.90mm) afscherming Unshielded
Serie SC3340F ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core - Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 22µH Hoogte - Zittend (Max) 0.450" (11.43mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 22µH Unshielded Wirewound Inductor 3.8A 66 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 66 mOhm Max Huidige score 3.8A
Current - Verzadiging 5.5A
Gerelateerde producten
SC3340F-681 Image
  • Deel#:SC3340F-681
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:FIXED IND 680UH 640MA 1.2 OHM
  • Op voorraad:107180
SC3340F-100 Image
  • Deel#:SC3340F-100
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:FIXED IND 10UH 5.4A 40 MOHM SMD
  • Op voorraad:105837
SC3340F-101 Image
  • Deel#:SC3340F-101
  • Beschrijving:FIXED IND 100UH 1.8A 220 MOHM
SC3340F-471 Image
  • Deel#:SC3340F-471
  • Beschrijving:FIXED IND 470UH 710MA 1.1 OHM
SC3340F-150 Image
  • Deel#:SC3340F-150
  • Beschrijving:FIXED IND 15UH 4.5A 50 MOHM SMD
SC3326F-680 Image
  • Deel#:SC3326F-680
  • Beschrijving:FIXED IND 68UH 1.7A 200 MOHM SMD
SC3340F-1R5 Image
  • Deel#:SC3340F-1R5
  • Beschrijving:FIXED IND 1.5UH 13.5A 11 MOHM
SC33303440 Image
SC3340F-331 Image
  • Deel#:SC3340F-331
  • Beschrijving:FIXED IND 330UH 1A 700 MOHM SMD
SC3340F-4R7 Image
  • Deel#:SC3340F-4R7
  • Beschrijving:FIXED IND 4.7UH 8.5A 25 MOHM SMD
SC3340F-470 Image
  • Deel#:SC3340F-470
  • Beschrijving:FIXED IND 47UH 2.8A 110 MOHM SMD
SC3340F-221 Image
  • Deel#:SC3340F-221
  • Beschrijving:FIXED IND 220UH 1.2A 440 MOHM
SC3340F-330 Image
  • Deel#:SC3340F-330
  • Beschrijving:FIXED IND 33UH 3.3A 80 MOHM SMD
SC3340F-680 Image
  • Deel#:SC3340F-680
  • Beschrijving:FIXED IND 68UH 2.1A 170 MOHM SMD
SC3340F-102 Image
  • Deel#:SC3340F-102
  • Beschrijving:FIXED IND 1MH 580MA 2 OHM SMD
SC3326F-681 Image
  • Deel#:SC3326F-681
  • Beschrijving:FIXED IND 680UH 540MA 1.8 OHM
SC3340F-3R3 Image
  • Deel#:SC3340F-3R3
  • Beschrijving:FIXED IND 3.3UH 10.5A 12 MOHM
SC3340F-151 Image
  • Deel#:SC3340F-151
  • Beschrijving:FIXED IND 150UH 1.5A 340 MOHM
SC3340F-2R2 Image
  • Deel#:SC3340F-2R2
  • Beschrijving:FIXED IND 2.2UH 11.5A 15 MOHM
SC3326F-6R8 Image
  • Deel#:SC3326F-6R8
  • Beschrijving:FIXED IND 6.8UH 6A 23 MOHM SMD