Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SC3340F-6R8
SC3340F-6R8
SC3340F-6R8
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SC3340F-6R8 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SC3340F-6R8
Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 6.8UH 6.1A 30 MOHM SMD
(in US Dollars)
200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SC3340F-6R8 Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 6.8UH 6.1A 30 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 111177 pcs Data papier SC3340F Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.530" L x 0.390" W (13.45mm x 9.90mm) afscherming Unshielded
Serie SC3340F ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core - Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 6.8µH Hoogte - Zittend (Max) 0.450" (11.43mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 6.1A 30 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max Huidige score 6.1A
Current - Verzadiging 9.5A
Gerelateerde producten
SC3340F-330 Image
  • Deel#:SC3340F-330
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:FIXED IND 33UH 3.3A 80 MOHM SMD
  • Op voorraad:95338
SC3340F-221 Image
  • Deel#:SC3340F-221
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:FIXED IND 220UH 1.2A 440 MOHM
  • Op voorraad:91796
SC3340F-471 Image
  • Deel#:SC3340F-471
  • Beschrijving:FIXED IND 470UH 710MA 1.1 OHM
SC338IMSTRT Image
  • Deel#:SC338IMSTRT
  • fabrikanten:Semtech
  • Beschrijving:IC LNR REG CTRLR 2OUT 10MSOP
SC3340F-2R2 Image
  • Deel#:SC3340F-2R2
  • Beschrijving:FIXED IND 2.2UH 11.5A 15 MOHM
SC3340F-3R3 Image
  • Deel#:SC3340F-3R3
  • Beschrijving:FIXED IND 3.3UH 10.5A 12 MOHM
SC3340F-4R7 Image
  • Deel#:SC3340F-4R7
  • Beschrijving:FIXED IND 4.7UH 8.5A 25 MOHM SMD
SC3340F-680 Image
  • Deel#:SC3340F-680
  • Beschrijving:FIXED IND 68UH 2.1A 170 MOHM SMD
SC339SKTRT Image
  • Deel#:SC339SKTRT
  • fabrikanten:Semtech
  • Beschrijving:IC LNR REG CTRLR 1OUT SOT23-6
SC3340F-681 Image
  • Deel#:SC3340F-681
  • Beschrijving:FIXED IND 680UH 640MA 1.2 OHM
SC3340F-8R0 Image
  • Deel#:SC3340F-8R0
  • Beschrijving:FIXED IND 8UH 5.6A 35 MOHM SMD
SC3340F-470 Image
  • Deel#:SC3340F-470
  • Beschrijving:FIXED IND 47UH 2.8A 110 MOHM SMD
SC338AIMSTRT Image
  • Deel#:SC338AIMSTRT
SC3340F-331 Image
  • Deel#:SC3340F-331
  • Beschrijving:FIXED IND 330UH 1A 700 MOHM SMD