Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SC5040F-151
SC5040F-151
SC5040F-151
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SC5040F-151 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SC5040F-151
Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 150UH 2.3A 216 MOHM
(in US Dollars)
200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SC5040F-151 Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 150UH 2.3A 216 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 96306 pcs Data papier SC5040F Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.750" L x 0.620" W (19.04mm x 15.74mm) afscherming Unshielded
Serie SC5040F ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core - Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 150µH Hoogte - Zittend (Max) 0.450" (11.43mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 150µH Unshielded Wirewound Inductor 2.3A 216 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 216 mOhm Max Huidige score 2.3A
Current - Verzadiging 4A
Gerelateerde producten
SC5040F-471 Image
  • Deel#:SC5040F-471
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:FIXED IND 470UH 1.2A 600 MOHM
  • Op voorraad:95139
SC5040F-4R7 Image
  • Deel#:SC5040F-4R7
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:FIXED IND 4.7UH 14A 8.5 MOHM SMD
  • Op voorraad:85837
SC5022FH-R82 Image
  • Deel#:SC5022FH-R82
  • Beschrijving:FIXED IND 820NH 17A 2.6 MOHM SMD
SC5040F-330 Image
  • Deel#:SC5040F-330
  • Beschrijving:FIXED IND 33UH 5A 51.2 MOHM SMD
SC5040F-5R6 Image
  • Deel#:SC5040F-5R6
  • Beschrijving:FIXED IND 5.6UH 12.5A 9.8 MOHM
SC5040F-221 Image
  • Deel#:SC5040F-221
  • Beschrijving:FIXED IND 220UH 1.8A 310 MOHM
SC5040F-470 Image
  • Deel#:SC5040F-470
  • Beschrijving:FIXED IND 47UH 4A 71.4 MOHM SMD
SC5040F-220 Image
  • Deel#:SC5040F-220
  • Beschrijving:FIXED IND 22UH 6.5A 34.2 MOHM
SC5040F-101 Image
  • Deel#:SC5040F-101
  • Beschrijving:FIXED IND 100UH 2.8A 146 MOHM
SC5022FH-3R9 Image
  • Deel#:SC5022FH-3R9
  • Beschrijving:FIXED IND 3.9UH 9A 10 MOHM SMD
SC5040F-681 Image
  • Deel#:SC5040F-681
  • Beschrijving:FIXED IND 680UH 1A 890 MOHM SMD
SC502S Image
  • Deel#:SC502S
  • fabrikanten:3M
  • Beschrijving:CONTROLLER 5-WIRE SER RESISTIVE
SC5040F-150 Image
  • Deel#:SC5040F-150
  • Beschrijving:FIXED IND 15UH 8A 23.5 MOHM SMD
SC5022FH-6R8 Image
  • Deel#:SC5022FH-6R8
  • Beschrijving:FIXED IND 6.8UH 6.5A 18 MOHM SMD
SC5040F-331 Image
  • Deel#:SC5040F-331
  • Beschrijving:FIXED IND 330UH 1.5A 450 MOHM
SC5022FH-R47 Image
  • Deel#:SC5022FH-R47
  • Beschrijving:FIXED IND 470NH 20A 2 MOHM SMD
SC503J4J Image
  • Deel#:SC503J4J
  • fabrikanten:U.S. Sensor
  • Beschrijving:THERMISTOR NTC 50KOHM 3892K BEAD
SC5040F-680 Image
  • Deel#:SC5040F-680
  • Beschrijving:FIXED IND 68UH 3.2A 100 MOHM SMD
SC5022FH-4R7 Image
  • Deel#:SC5022FH-4R7
  • Beschrijving:FIXED IND 4.7UH 8A 14 MOHM SMD
SC5040F-100 Image
  • Deel#:SC5040F-100
  • Beschrijving:FIXED IND 10UH 9.5A 15.7 MOHM