Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SC5040FH-2R8
SC5040FH-2R8
SC5040FH-2R8
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SC5040FH-2R8 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SC5040FH-2R8
Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 2.8UH 16A 5.2 MOHM SMD
(in US Dollars)
200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SC5040FH-2R8 Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 2.8UH 16A 5.2 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 82290 pcs Data papier SC5040FH Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±30% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.880" L x 0.640" W (22.35mm x 16.26mm) afscherming Unshielded
Serie SC5040FH ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core - Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 2.8µH Hoogte - Zittend (Max) 0.484" (12.30mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 2.8µH Unshielded Wirewound Inductor 16A 5.2 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 5.2 mOhm Max Huidige score 16A
Current - Verzadiging 33.4A
Gerelateerde producten
SC5040FH-120 Image
  • Deel#:SC5040FH-120
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:FIXED IND 12UH 8.5A 15.5 MOHM
  • Op voorraad:82468
SC5040FH-101 Image
  • Deel#:SC5040FH-101
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:FIXED IND 100UH 3.2A 115 MOHM
  • Op voorraad:85388
SC5040FH-150 Image
  • Deel#:SC5040FH-150
  • Beschrijving:FIXED IND 15UH 7.5A 20 MOHM SMD
SC508ULTRT Image
  • Deel#:SC508ULTRT
  • fabrikanten:Semtech
  • Beschrijving:IC REG CTRLR BUCK 20MLPQ
SC5040FH-180 Image
  • Deel#:SC5040FH-180
  • Beschrijving:FIXED IND 18UH 6.8A 22 MOHM SMD
SC5040FH-142 Image
  • Deel#:SC5040FH-142
  • Beschrijving:FIXED IND 1.4MH 700MA 1.59 OHM
SC5040FH-330 Image
  • Deel#:SC5040FH-330
  • Beschrijving:FIXED IND 33UH 4.4A 37 MOHM SMD
SC50F103V Image
SC5040F-6R8 Image
  • Deel#:SC5040F-6R8
  • Beschrijving:FIXED IND 6.8UH 11.2A 11.5 MOHM
SC5040FH-681 Image
  • Deel#:SC5040FH-681
  • Beschrijving:FIXED IND 680UH 1.1A 780 MOHM
SC5040FH-680 Image
  • Deel#:SC5040FH-680
  • Beschrijving:FIXED IND 68UH 3.4A 67 MOHM SMD
  • Deel#:SC508AULTRT
  • fabrikanten:Semtech
SC5040F-680 Image
  • Deel#:SC5040F-680
  • Beschrijving:FIXED IND 68UH 3.2A 100 MOHM SMD
SC5040FH-331 Image
  • Deel#:SC5040FH-331
  • Beschrijving:FIXED IND 330UH 1.8A 325 MOHM
SC5040FH-220 Image
  • Deel#:SC5040FH-220
  • Beschrijving:FIXED IND 22UH 5.2A 24 MOHM SMD
SC5040FH-470 Image
  • Deel#:SC5040FH-470
  • Beschrijving:FIXED IND 47UH 4.1A 52 MOHM SMD
SC5040FH-100 Image
  • Deel#:SC5040FH-100
  • Beschrijving:FIXED IND 10UH 10A 14.1 MOHM SMD
SC5040FH-6R8 Image
  • Deel#:SC5040FH-6R8
  • Beschrijving:FIXED IND 6.8UH 11.5A 9 MOHM SMD
SC5040FH-3R9 Image
  • Deel#:SC5040FH-3R9
  • Beschrijving:FIXED IND 3.9UH 14A 6 MOHM SMD
SC5040F-681 Image
  • Deel#:SC5040F-681
  • Beschrijving:FIXED IND 680UH 1A 890 MOHM SMD