Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SC53LC-221
SC53LC-221
SC53LC-221
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SC53LC-221 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SC53LC-221
Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 220UH 390MA 2.04 OHM
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SC53LC-221 Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 220UH 390MA 2.04 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 141978 pcs Data papier SC53LC Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) afscherming Shielded
Serie SC53LC ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core - Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 220µH Hoogte - Zittend (Max) 0.118" (3.00mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 220µH Shielded Inductor 390mA 2.04 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.04 Ohm Max Huidige score 390mA
Current - Verzadiging 180mA
Gerelateerde producten
SC53LC-101 Image
  • Deel#:SC53LC-101
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:FIXED IND 100UH 580MA 860 MOHM
  • Op voorraad:138942
SC53FU-6R8 Image
  • Deel#:SC53FU-6R8
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:FIXED IND 6.8UH 1.6A 104 MOHM
  • Op voorraad:157448
SC53LC-3R3 Image
  • Deel#:SC53LC-3R3
  • Beschrijving:FIXED IND 3.3UH 3.42A 51 MOHM
SC53LC-330 Image
  • Deel#:SC53LC-330
  • Beschrijving:FIXED IND 33UH 1.09A 288 MOHM
SC53LC-150 Image
  • Deel#:SC53LC-150
  • Beschrijving:FIXED IND 15UH 1.6A 126 MOHM SMD
SC53FU-820 Image
  • Deel#:SC53FU-820
  • Beschrijving:FIXED IND 82UH 500MA 1 OHM SMD
SC53FU-821 Image
  • Deel#:SC53FU-821
  • Beschrijving:FIXED IND 820UH 150MA 10.4 OHM
SC54-101 Image
  • Deel#:SC54-101
  • Beschrijving:FIXED IND 100UH 640MA 700 MOHM
SC53FU-8R2 Image
  • Deel#:SC53FU-8R2
  • Beschrijving:FIXED IND 8.2UH 1.5A 117 MOHM
SC53LC-4R7 Image
  • Deel#:SC53LC-4R7
  • Beschrijving:FIXED IND 4.7UH 2.8A 60 MOHM SMD
SC53LC-220 Image
  • Deel#:SC53LC-220
  • Beschrijving:FIXED IND 22UH 1.28A 190 MOHM
SC53FU-681 Image
  • Deel#:SC53FU-681
  • Beschrijving:FIXED IND 680UH 170MA 9.2 OHM
SC53LC-2R0 Image
  • Deel#:SC53LC-2R0
  • Beschrijving:FIXED IND 2UH 3.6A 38 MOHM SMD
SC54-100 Image
  • Deel#:SC54-100
  • Beschrijving:FIXED IND 10UH 2.2A 100 MOHM SMD
SC53LC-470 Image
  • Deel#:SC53LC-470
  • Beschrijving:FIXED IND 47UH 870MA 415 MOHM
SC53LC-100 Image
  • Deel#:SC53LC-100
  • Beschrijving:FIXED IND 10UH 2A 105 MOHM SMD
SC53LC-151 Image
  • Deel#:SC53LC-151
  • Beschrijving:FIXED IND 150UH 460MA 1.24 OHM
SC53LC-6R8 Image
  • Deel#:SC53LC-6R8
  • Beschrijving:FIXED IND 6.8UH 2.27A 76 MOHM
SC53LC-680 Image
  • Deel#:SC53LC-680
  • Beschrijving:FIXED IND 68UH 730MA 545 MOHM
  • Beschrijving:FIXED IND 12UH 1.98A 120 MOHM