Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SC62CB-820
SC62CB-820
SC62CB-820
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SC62CB-820 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SC62CB-820
Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 82UH 610MA 670 MOHM
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SC62CB-820 Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 82UH 610MA 670 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 143861 pcs Data papier SC62CB Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.248" L x 0.244" W (6.30mm x 6.20mm) afscherming Shielded
Serie SC62CB ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core - Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 82µH Hoogte - Zittend (Max) 0.098" (2.50mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 82µH Shielded Inductor 610mA 670 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 670 mOhm Max Huidige score 610mA
Current - Verzadiging 360mA
Gerelateerde producten
SC62LCB-2R0 Image
  • Deel#:SC62LCB-2R0
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:FIXED IND 2UH 3.33A 30 MOHM SMD
  • Op voorraad:136911
SC62LCB-330 Image
  • Deel#:SC62LCB-330
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:FIXED IND 33UH 800MA 460 MOHM
  • Op voorraad:149605
SC62LCB-220 Image
  • Deel#:SC62LCB-220
  • Beschrijving:FIXED IND 22UH 990MA 264 MOHM
SC62CB-2R0 Image
  • Deel#:SC62CB-2R0
  • Beschrijving:FIXED IND 2UH 3.4A 21 MOHM SMD
SC62LCB-1R0 Image
  • Deel#:SC62LCB-1R0
  • Beschrijving:FIXED IND 1UH 3.7A 20 MOHM SMD
SC62LCB-270 Image
  • Deel#:SC62LCB-270
  • Beschrijving:FIXED IND 27UH 890MA 344 MOHM
SC62CB-470 Image
  • Deel#:SC62CB-470
  • Beschrijving:FIXED IND 47UH 760MA 390 MOHM
SC62CB-330 Image
  • Deel#:SC62CB-330
  • Beschrijving:FIXED IND 33UH 940MA 244 MOHM
SC62CB-6R2 Image
  • Deel#:SC62CB-6R2
  • Beschrijving:FIXED IND 6.2UH 2.38A 60 MOHM
SC62LCB-100 Image
  • Deel#:SC62LCB-100
  • Beschrijving:FIXED IND 10UH 1.41A 134 MOHM
SC62CB-3R3 Image
  • Deel#:SC62CB-3R3
  • Beschrijving:FIXED IND 3.3UH 3.23A 30 MOHM
SC62CB-390 Image
  • Deel#:SC62CB-390
  • Beschrijving:FIXED IND 39UH 840MA 306 MOHM
SC62LCB-120 Image
  • Deel#:SC62LCB-120
  • Beschrijving:FIXED IND 12UH 1.33A 160 MOHM
SC62LCB-1R5 Image
  • Deel#:SC62LCB-1R5
  • Beschrijving:FIXED IND 1.5UH 3.33A 24 MOHM
SC62CB-560 Image
  • Deel#:SC62CB-560
  • Beschrijving:FIXED IND 56UH 680MA 432 MOHM
SC62LCB-180 Image
  • Deel#:SC62LCB-180
  • Beschrijving:FIXED IND 18UH 1.11A 230 MOHM
SC62LCB-150 Image
  • Deel#:SC62LCB-150
  • Beschrijving:FIXED IND 15UH 1.24A 195 MOHM
SC62CB-680 Image
  • Deel#:SC62CB-680
  • Beschrijving:FIXED IND 68UH 650MA 588 MOHM
SC62CB-4R3 Image
  • Deel#:SC62CB-4R3
  • Beschrijving:FIXED IND 4.3UH 3A 39 MOHM SMD
SC62CB-270 Image
  • Deel#:SC62CB-270
  • Beschrijving:FIXED IND 27UH 1.05A 212 MOHM