Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SCB75F-820
SCB75F-820
SCB75F-820
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SCB75F-820 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SCB75F-820
Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 82UH 1A 460 MOHM SMD
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SCB75F-820 Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 82UH 1A 460 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 190603 pcs Data papier SCB75F Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.291" L x 0.291" W (7.40mm x 7.40mm) afscherming Unshielded
Serie SCB75F ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core - Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 1kHz
Inductie 82µH Hoogte - Zittend (Max) 0.217" (5.50mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 82µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 460 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 460 mOhm Max Huidige score 1A
Current - Verzadiging 580mA
Gerelateerde producten
  • Deel#:SCBA4F
  • fabrikanten:Semtech
  • Beschrijving:BRIDGE RECT 5A 400V
  • Op voorraad:996
SCB75F-3R3 Image
  • Deel#:SCB75F-3R3
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:FIXED IND 3.3UH 3.8A 38 MOHM SMD
  • Op voorraad:177550
  • Deel#:SCBA2F
  • fabrikanten:Semtech
  • Beschrijving:BRIDGE RECT 5A 200V
  • Op voorraad:1041
SCB75F-391 Image
  • Deel#:SCB75F-391
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:FIXED IND 390UH 410MA 2.3 OHM
  • Deel#:SCBAR1
  • Beschrijving:BRIDGE RECT 9.5A 100V
  • Op voorraad:380
SCB75F-6R8 Image
  • Deel#:SCB75F-6R8
  • Beschrijving:FIXED IND 6.8UH 3.24A 60 MOHM
  • Deel#:SCBA6
  • Beschrijving:BRIDGE RECT 6A 600V
  • Op voorraad:938
SCB75F-331 Image
  • Deel#:SCB75F-331
  • Beschrijving:FIXED IND 330UH 440MA 2.05 OHM
  • Deel#:SCBA4
  • Beschrijving:BRIDGE RECT 6A 400V
  • Deel#:SCBAR05
  • Beschrijving:BRIDGE RECT 9.5A 50V
  • Op voorraad:338
  • Deel#:SCBA2
  • Beschrijving:BRIDGE RECT 6A 200V
  • Deel#:SCBA05
  • Beschrijving:BRIDGE RECT 5A 50V