Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SCEP105S-R22
SCEP105S-R22
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SCEP105S-R22 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SCEP105S-R22
Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 220NH 20A 2.6 MOHM SMD
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SCEP105S-R22 Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 220NH 20A 2.6 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 61946 pcs Data papier SCEP105S Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±30% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm) afscherming Shielded
Serie SCEP105S ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core - Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 220nH Hoogte - Zittend (Max) 0.220" (5.60mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 220nH Shielded Inductor 20A 2.6 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.6 mOhm Max Huidige score 20A
Current - Verzadiging 40A