Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SCIHP0718-5R6M
SCIHP0718-5R6M
SCIHP0718-5R6M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SCIHP0718-5R6M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SCIHP0718-5R6M
Fabrikant Bel
Beschrijving IND SMD 5.60UH 5A 200KHZ
(in US Dollars)
1500 pcs3000 pcs7500 pcs10500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SCIHP0718-5R6M Fabrikant Bel
Beschrijving IND SMD 5.60UH 5A 200KHZ Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 94732 pcs Data papier SCIHP0718 Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm) afscherming Shielded
Serie SCIHP0718 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 595-1767-2
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core -
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 200kHz Inductie 5.6µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.071" (1.80mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving 5.6µH Shielded Wirewound Inductor 2.8A 108 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 108 mOhm Max Huidige score 2.8A
Current - Verzadiging 5A