Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SCRH1035R-390
SCRH1035R-390
SCRH1035R-390
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SCRH1035R-390 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SCRH1035R-390
Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 39UH 1.6A 184 MOHM SMD
(in US Dollars)
800 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SCRH1035R-390 Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 39UH 1.6A 184 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 152555 pcs Data papier SCRH1035R Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±30% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm) afscherming Shielded
Serie SCRH1035R ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core - Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 39µH Hoogte - Zittend (Max) 0.122" (3.10mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 39µH Shielded Inductor 1.6A 184 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 184 mOhm Max Huidige score 1.6A
Current - Verzadiging 1.6A