Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SCRH103R-150
SCRH103R-150
SCRH103R-150
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SCRH103R-150 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SCRH103R-150
Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 15UH 2.24A 86 MOHM SMD
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SCRH103R-150 Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 15UH 2.24A 86 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 145329 pcs Data papier SCRH103R Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±30% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm) afscherming Shielded
Serie SCRH103R ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core - Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 15µH Hoogte - Zittend (Max) 0.122" (3.10mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 15µH Shielded Inductor 2.24A 86 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 86 mOhm Max Huidige score 2.24A
Current - Verzadiging 2.22A