Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SCRH104-100
SCRH104-100
SCRH104-100
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SCRH104-100 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SCRH104-100
Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 10UH 3.4A 50 MOHM SMD
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SCRH104-100 Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 10UH 3.4A 50 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 134251 pcs Data papier SCRH104 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.398" L x 0.362" W (10.10mm x 9.20mm) afscherming Shielded
Serie SCRH104 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core - Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 10µH Hoogte - Zittend (Max) 0.197" (5.00mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 10µH Shielded Inductor 3.4A 50 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max Huidige score 3.4A
Current - Verzadiging 2.4A