Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SCRH127-3R5
SCRH127-3R5
SCRH127-3R5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SCRH127-3R5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SCRH127-3R5
Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 3.5UH 9.2A 13.5 MOHM
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SCRH127-3R5 Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 3.5UH 9.2A 13.5 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 137851 pcs Data papier SCRH127 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±30% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) afscherming Shielded
Serie SCRH127 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 595-1442-2
SCRH127-3R5N
SCRH1273R5
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core -
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 3.5µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.315" (8.00mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 3.5µH Shielded Inductor 9.2A 13.5 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 13.5 mOhm Max
Huidige score 9.2A Current - Verzadiging 7.5A