Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SCRH127B-101
SCRH127B-101
SCRH127B-101
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SCRH127B-101 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SCRH127B-101
Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 100UH 1.8A 220 MOHM
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SCRH127B-101 Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 100UH 1.8A 220 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 107358 pcs Data papier SCRH127B Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) afscherming Shielded
Serie SCRH127B ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core - Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 100µH Hoogte - Zittend (Max) 0.315" (8.00mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 100µH Shielded Inductor 1.8A 220 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max Huidige score 1.8A
Current - Verzadiging 1.7A